Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

O domově > Aktuality > Senioři v Domově Ždírec si dopřáli letní osvěžení

Senioři v Domově Ždírec si dopřáli letní osvěžení    V Domově Ždírec se snažíme o to, abychom našim uživatelům pobyt v domově pro seniory co nejvíce zpříjemnili. Pořádáme pro ně různé kulturní akce, nabízíme jim účast na různorodých aktivizačních činnostech.

    Protože léto máme všichni vedle sluníčka, koupání a dovolených spojeno i se zmrzlinou, chtěli jsme našim uživatelům během prázdnin dopřát i toto vyloženě letní osvěžení.

    Domluvili jsme se s majiteli zmrzlinového stánku, který provozují ve vedlejší obci Měšín, jestli by na jeden prázdninový den převezli svůj zmrzlinový stánek na nádvoří domova.

    V pátek 20. srpna 2021 tak stál na nádvoří domova zmrzlinový stánek, u kterého si mohli uživatelé nechat natočit zmrzlinu. Vybírat si mohli mezi vanilkovou a jahodovou. Většina uživatelů volbu zmrzliny vyřešila šalamounsky - dala si míchanou. :-) Se zmrzlinou se pak usadili v altánu, kde z reproduktorů zněly populární hity 60. a 70. let, a vychutnávali si ledové osvěžení.

    Toto posezení bylo neformální oslavou 95. výročí od založení domova, které na letošní rok připadá. Těm uživatelům, kteří si pro zmrzlinu nechtěli či nemohli sami dojít, jsme zmrzlinu nechali natočit podle jejich přání a donesli jim ji přímo na jejich oddělení.   

 

IMG-20210821-WA0014.jpg1.png2.png

IMG_20210820_095838.jpg

IMG_20210820_095659.jpg