Drobečková navigace

O domově > Aktuality > Návštěvy v domově

Návštěvy v domověVážení rodinní příslušníci a návštěvníci,

Domov Ždírec má za sebou další plošné testování uživatelů a pracovníků antigenními testy na přítomnost onemocnění COVID 19.

Přes všechna pečlivě dodržovaná hygienická opatření testy odhalily nákazu u několika pracovníků i uživatelů. Rodiny nakažených uživatelů jsou o zdravotním stavu svých blízkých informovány. Tato situace je pro nás velmi náročná, a zvládáme ji pouze díky vysokému pracovnímu nasazení všech členů týmu.

Víme, jak velmi toužíte po návštěvě svých blízkých a oni po Vás. Snažíme se systém návštěv nastavit tak, aby co nejvíce uspokojil tato přání a co nejméně ohrozil nejen zdraví našich uživatelů, ale i Vaše. O tomto víkendu můžete své blízké navštívit v čase od 13 do 16h, ale pouze v případě, že doložíte negativní test na COVID 19, ne starší 48h, nebo pozitivní test na COVID 19 ne starší 90 dnů. Návštěva může trvat 30 min a nesmíte odložit respirátor FFP2 – pokud nemáte vlastní, můžete si ho zakoupit v recepci domova. Přesný čas návštěvy si domluvte na telefonním čísle 561 111 322 v pracovní době od pondělí - pátek od 10:00 - 15:00 hodin.

Další rozvolňování zákazu návštěv pečlivě plánujeme. Sledujte prosím aktuální informace zde, na webu. Hned jak to bude možné, sdělíme Vám další podrobnosti.

I z Vašich telefonátů víme, že si plně uvědomujete nebezpečí, které by přineslo překotné otevření domova.  Buďte i nadále trpěliví a zodpovědní. Velmi pečlivě sledujte svůj zdravotní stav a zvažujte bezpečnost návštěvy.

I nadále můžete využívat videohovory, a přinášet svým blízkým balíčky.

Všem moc děkujeme!! Vážíme si Vaší ohleduplnosti a podpory!!

Pouze společně to zvládneme!

Tým domova Ždírec.