Drobečková navigace

O domově > Aktuality > Aktualizace pravidel pro návštěvy

Aktualizace pravidel pro návštěvyVážení rodinní příslušníci a návštěvníci,

návštěvy v Domově Ždírec p. o. jsou povoleny od pondělí do soboty, v čase od 13 do 16 hod., ale pouze po objednání na telefonním čísle 561 111 322, a to v případě, že:

- doložíte negativní test na COVID 19, ne starší 48h,

- pozitivní test na COVID 19, ne starší 90 dnů,

- jste opatrovníkem uživatele s omezenou svéprávností,

- jdete navštívit uživatele, kde to vyžaduje psychický stav či sociální situace,

- jdete navštívit uživatele v terminálním stádiu onemocnění.

 

Nabízíme Vám možnost testování antigenními testy, které provedou naše zdravotní sestry. A to vždy v pondělí a ve čtvrtek od 13 do 14h v prostorách bočního vchodu z parkoviště Domova Ždírec p. o. Na testování je třeba se objednat na telefonním čísle 561 111 322. Ve všední dny od 10 do 15h, nejpozději den předem.

Připomínáme možnost využít plošného testování v ČR, v našem okrese nejblíže v Nemocnici Jihlava. https://odbery.kr-vysocina.cz/odber-info/antigen

 

Návštěva může být u jednoho uživatele 1x týdně po dobu 30 min a nesmíte odložit respirátor FFP2 – pokud nemáte vlastní, můžete si ho zakoupit v recepci domova za 40 Kč. Je zakázáno v době návštěvy jíst i pít. Donesené balíčky si Vaši blízcí odnesou na oddělení.


Pokud je nutná návštěva na pokoji, je nezbytné využít jednorázový ochranný oblek (rukavice, plášť, návleky na obuv a vlasy). Sada je k zakoupení na recepci za 140Kč.


Přesný čas návštěvy si domluvte ve všední dny, v čase od 10 do 15h. na telefonním čísle 561 111 322, nejpozději den předem.

 

Víme, že také vnímáte rizika, spojená s obnovením návštěv v domově. Buďte i nadále trpěliví a zodpovědní. Velmi pečlivě sledujte svůj zdravotní stav a zvažujte bezpečnost návštěvy.

I nadále můžete využívat videohovory, a přinášet svým blízkým balíčky!