Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

O domově > Aktuality > Aktuality z našeho domova

Aktuality z našeho domovaVážení návštěvníci domova,

v úterý 6. dubna 2021 pokračovalo v našem domově očkování uživatelů proti onemocnění COVID -19, které zajistila naše praktická lékařka MUDr. Hájková z Polné. Očkování uživatelů proběhlo v pořádku a uživatelé se cítí po očkování dobře.

 

Návštěvy uživatelů v našem domově i nadále probíhají dle platných pravidel.

Domov nabízí 1x týdně testování návštěvníků a to vždy ve čtvrtek od 13-14 hodin. Na testování je nutné se předem telefonicky domluvit s pracovnicí recepce na tel. čísle 561 111 322.

Návštěvníci se mohou také prokázat potvrzením od svého zaměstnavatele o provedeném antigenním testu s negativním výsledkem ne starší 48 hodin.

Návštěvníci se mohou také prokázat vystaveným certifikátem Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 (od aplikace druhé dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní). Tím odpadá nutnost testování.

 

Po individuální domluvě s pracovnicí recepce lze využít i samotestů  schválených Ministerstvem zdravotnictví ČR (odkaz: https://www.mzcr.cz/seznam-antigennich-testu-pro-ktere-vydalo-mz-vyjimku/), který si návštěvník sám zakoupí např. v lékárně.